Rezidence Zahradní město Bučovice: Vytvořili jsme skvělé místo pro život

Projekt Rezidence Zahradní město Bučovice zahrnuje 14 rodinných domů vzdálených pouhých 25 minut jízdy z Brna. Zatímco pro někoho může celý projekt skončit předáním klíčů novým majitelům, nás opravdu zajímalo, jak se rodinám v Bučovicích v námi postavených domech žije.
 
V projektu se spojují výhody blízkosti města s komfortem vlastnictví domova na dosah přírody. Tato skvělá kombinace je dílem výjimečné polohy v Bučovicích. Projekt splňuje nároky a potřeby aktivních mladých párů, jednotlivců a rodin.
Architektura a design pěti třípatrových a devíti dvoupatrových domů poskytují libovolné možnosti zařízení dle vlastních představ a preferovaného stylu. Řešení půdorysu je navrženo tak, aby bylo možné využít každý centimetr čtvereční. „Vytvořili jsme poklidnou čtvrť rezidenčního bydlení, kde se bude dobře žít hned několika generacím. Téměř rok po předání domů svým majitelům lze již na první pohled vidět, že zde funguje harmonická komunita. Na společných plochách vzniklo například malé dětské hřiště, které si majitelé budují svépomocí, parkoviště mezi domy je pomalované křídou od dětí, a kromě námi vysazených stromů a keřů přibyly na trávnících u společných ploch také ostrůvky levandulí,“ popisuje property consultant YD Real Estate Monika Komínková.
Většina nynějších obyvatel spatřila poprvé svůj budoucí domov již před dvěma lety na jaře roku 2021, kdy jsme zahájili první prohlídky hrubé stavby. Tehdy na staveništi ještě pracovala těžká technika a většinu parcely pokrývalo hluboké lepivé bláto. Rodinné domy jsme procházeli spolu s klienty ve vysokých holínkách, reflexních vestách a přilbách. Povinnou součástí výbavy všech zúčastněných byly kvůli pandemii i všudypřítomné respirátory. Odměnou pro ty, kteří se nelehkými podmínkami nedali odradit byla možnost vybrat si svůj dům mezi prvními,“ popisuje Monika začátky projektu.
Unikátní lokalita přivedla do Bučovic nejen mladé rodiny s dětmi, ale i starší páry, které se rozhodly pro změnu a vyměnily bydlení na brněnských sídlištích za svůj vysněný dům v Bučovicích. Bohatá občanská vybavenost poskytuje komfortní bydlení i pro aktivní residenty, kteří vyhledávají poklidné prostředí. V okolí se nachází množství škol pro děti každého věku, výběr všech služeb, obchodů a bohaté možnosti plnohodnotného trávení volného času.
Projekt Residence Zahradní město je skvělou ukázkou úspěšného projektu. Děkujeme, že i díky vám můžeme realizovat projekty, které dávají smysl.

Chcete vědět novinky jako první?