Bydlení Tuklaty

Zpět

V projektu Bydlení Tuklaty nabízíme 27 lukrativních stavebních pozemků, které jsou určeny k výstavbě samostatně stojících rodinných domů. Každá parcela má obdelníkový tvar s uliční šíří min. 20 m a nabízí výměru od 801 až 959 m2. Již určené vjezdy a kompletní napojení na inženýrské sítě umožní bezproblémový start s výstavbou nového domova.

Tuklaty nabízí ideální vzdálenost od hlavního města a to jak vlakem, autobusem či autem – do centra Prahy je to pouhých 30 minut. V blízké budoucnosti bude možné využít novou silnici první třídy 1/12, jejíž výstavba je schválená a realizace se plánuje v nejbližších letech.

Tuklaty také nabízí potřebné služby jako je obchod či restaurace. 3,5 km vzdálené Úvaly zajistí rušnější městský život a v 8 km vzdáleném Českém Brodě je  kompletní zázemí úřadů.

Kompletní nabídku pozemků a více informací naleznete na www.bydlenituklaty.cz


Vlastnictví: YD Real Estate s.r.o., IČ: 086 76 143, Katastrální území: Tuklaty (okres Kolín) Číslo LV: 740

Parametry

Aktuálně
AktuálněV prodeji
Stav
StavV prodeji
Typ výstavby
Typ výstavbySamostatné pozemky
Lokalita
LokalitaTuklaty
Aktualizováno: 20.11.2023

Lokalita

Web projektu

Více informací o projektu naleznete na webových stránkách projektu.

Projektové aktuality

Bydlení Tuklaty

Bydlení Tuklaty: náš projekt oslovil první zájemce o vysněný domov na dosah Prahy

V projektu Bydlení Tuklaty nabízíme 27 lukrativních stavebních pozemků, které jsou určeny k výstavbě samostatně stojících rodinných domů pouhých 30 minut z Prahy. Již nyní máme první zájemce o koupi. Aktuálně pokračujeme v práci na lokalitě a výstavbě komunikace. V březnu jsme úspěšně získali společné povolení pro Veřejné parkoviště Tuklaty, což výrazně pomůže aktuálnímu stavu parkování […]

Bydlení Tuklaty

Bydlení Tuklaty: získejte jeden z 27 stavebních pozemků na dosah centra Prahy

Poznejte svůj vysněný domov nadosah přírody i metropole. Nově nabízíme k prodeji 27 lukrativních stavebních pozemků určených k výstavbě rodinných domů v našem projektu Bydlení Tuklaty pouhých 30 minut z centra Prahy. / Vše v dosahu několika minut Tuklaty nabízejí optimální vzdálenost od hlavního města. Centrum Prahy je skvěle dostupné vlakem, autobusem nebo autem, a to do […]

Chcete vědět novinky jako první?