Ovocný Trh 11: Výjimečná investice v srdci Prahy

YDeální investici a YDeální nemovitost spojuje jedna věc – mimořádný potenciál.

Jen sto metrů od nejznámější pražské ulice Na Příkopě a 5 minut chůze od Václavského i Staroměstského náměstí. Právě na tomto mimořádně žádaném místě v absolutním centru hlavního města jsme se jako skupina YD zapsali historickou nemovitostí – Ovocný trh 11.

/ HODNOTA, KTERÁ BUDE UŽ JEN RŮST

Po roce jednání do našeho portfolia přibyla historická pětipatrová budova. Celková plocha 948 m2 během několika málo dní vzbudila značný zájem o pronájem. Obsazenou nemovitost pak čekají rozsáhlé rekonstrukce a následné kroky, díky kterým se celková hodnota nemovitosti ještě zvýší.

Ve všech pěti podlažích se nacházejí kancelářské prostory, v přízemí obchodní prostory a restaurace. V podzemním podlaží najdeme reprezentativní zasedací místnost s kamennou klenbou.

/ YDEÁLNÍ INVESTICE I PRO VÁS

Takto výjimečné investice se nedějí každý den. Díky přímému investování se však zrovna na této můžete podílet i vy a investovat jako náš partner ve formě dluhopisů s agentem pro zajištění na nemovitosti nebo smlouvou o zápůjčce oproti zástavě na nemovitosti. Dohodněte si osobní schůzku s naším specialistou na klient@ydc.cz.

/ MĚNÍME VÝJIMEČNOU NEMOVITOST S HISTORIÍ

Nemovitost se nachází v těsném sousedství Karolina – historického sídla Univerzity Karlovy, Stavovského divadla, nákupní pasáže Myslbek či kubistického skvostu Prahy, Domu U Černé Matky Boží. V dochozí vzdálenosti, zhruba 100 m, leží jedna z nejznámějších pražských ulic Na Příkopě. Také Václavské a Staroměstské náměstí jsou od nemovitosti vzdáleny jen asi 5 minut chůze.

Dům je původně gotický. Byl renesančně, barokně i klasicistně přestavován, dnešní podoba je novorenesanční z roku 1890 a autorem této úpravy byl Josef Blecha. Jedním průčelím je orientován na Ovocný trh, druhým do vnitrobloku. Dům je zapsán jako památkově chráněná stavba v Ústředním seznamu kulturních památek ČR pod číslem ÚSKP 38665/1-316 jako dům U Bílého věnce.

Věříme, že vás v blízké době budeme moci na adrese Ovocný trh 11 osobně přivítat a těmito unikátními prostory vás provést.

Chcete vědět novinky jako první?