Nemovitosti z projektu residence Zahradní město již v prodeji

Poklidné bydlení, aktivní životní styl. Rovnováha mezi městem a přírodou. Možnosti rodinného domu a bezstarostnost bydlení v bytě. Náš projekt Residence Zahradní město reflektuje potřeby moderních lidí a vytváří unikátní styl bydlení jen 25 minut od Brna. Jelikož postupujeme podle plánu, před pár dny jsme s radostí zahájili oficiální prodej.

Dohodněte si osobní prohlídku na domybucovice@ydre.cz.

/ NADČASOVÁ ARCHITEKTURA A DESIGN, KTERÝ NEOMRZÍ

Celý projekt jsme postavili na čistých liniích, promyšleném půdorysu a dispozici, která se přizpůsobí svým budoucím obyvatelům i jejich životním událostem. Součástí každého domu je i terasa s výhledem na poklidnou oblast Bučovic. Kvalitativní standardy jsou samozřejmostí, stejně jako nízkoenergetické bydlení a dvojitá tepelná izolace.

/ PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ SVŮJ ČAS VĚNOVAT SOBĚ

Domy stojící jako samostatné jednotky i k nim přilehlé zahrádky jsou nenáročné na údržbu. Nabízejí příjemné soukromí a dostatek času pro sebe a své zájmy. YDeální večery u grilu v kruhu přátel nebo ranní kávu na terase ocení každý, koho již omrzel ruch metropole jižní Moravy.

/ YDEÁLNÍ MÍSTO PRO ŽIVOT

Jen 25 minut od Brna a jen 5 minut do centra Bučovic s plnou občanskou vybaveností. Strategická poloha kombinuje všechny potřeby současných nároků na život. Jak po praktické, tak po volnočasové stránce.

Přečtěte si více o našem projektu na www.domybucovice.cz.

Nebo se stavte osobně a rádi vám Residenci Zahradní město představíme naživo.

Osobní prohlídku si domluvíte na číslo +420 605 595 194.

Chcete vědět novinky jako první?