Nahlédněte na naše projekty zblízka

V našem světě investice rostou na stabilních základech smysluplných projektů.

Proto do našeho portfolia podle přísných kritérií vybíráme projekty, které mají smysl nejen pro investory, budoucí majitele a nájemníky, ale i přesah pro širokou veřejnost s ohledem na dlouhodobost a trvalou udržitelnost. Zaměřujeme se na zavedené nemovitosti, development i výstavbu bytových či rodinných domů.

Představíme vám jeden po druhém projekty, na kterých právě pracujeme. Přiblížíme vám i pohled našich kolegů, kteří tyto úspěšné projekty přímo řídí a realizují. A jako první se dnes podíváme na Vilabyty v Bučovicích.

Vilabyty Bučovice

Projekt se nachází v bezprostřední blízkosti metropole Brna a zároveň přírody. Díky unikátní architektuře vilabyty zabezpečí komfortní domov i velkorysý prostor. A nebude zde chybět ani prostorné atrium nebo terasa.

Aktuálně probíhá úprava projektu pro zajištění vyššího standardu bydlení – úprava studie dle návrhu obce, která zajistí nástavbu dalšího patra i více prostoru pro parkovací stání, které bude součástí každého z vilabytů. Předpokládané zahájení stavby plánujeme na 2. čtvrtletí tohoto roku.

Co nám o připravované výstavbě prozradili naši kolegové, kteří se na realizaci projektu přímo podílejí?

„Bučovice se pro nás staly strategickou lokalitou hned z několika důvodů. Díky jejich dobré dostupnosti a infrastruktuře v dosahu Brna ale zároveň v obklopení přírody vnímáme obrovský potenciál celé oblasti, a to především do budoucna. Projekt tak svými standardy splní očekávání i těch nejnáročnějších a zároveň pro lidi bude mít smysl, a to je to, o co se snažíme“ říká Jan Stör, projektový manažer YD Real Estate.

Budoucím majitelům bychom chtěli nabídnout luxusní bydlení s nádherným výhledem. Byty ve vysokém standardu s důmyslným uspořádáním vnitřních dispozic. Ke každému bytu nabídnout možnost posezení venku, ať již na vlastní terase, nebo v atriu. Samozřejmostí bude také dostatek parkovacích míst. Bydlení bude vhodné pro mladé páry i rodiny s dětmi, které chtějí aktivně trávit svůj volný čas“ doplňuje Lenka Kjučukovová, obchodní ředitelka YD Real Estate, která má na starosti přípravu a celkové řízení našich developerských projektů.

/ AKTUÁLNĚ PROBÍHÁ ÚPRAVA PROJEKTU /

Poznejte i další z našich projektů, všechny na jednom místě v naší aktualizované brožuře Naše projekty.

Chcete vědět novinky jako první?