Moderní městské bydlení s mimořádným potenciálem

Přemýšlíte nad investicí do nemovitostí v širším centru Brna?

Residence Auerswaldova je skvělou příležitostí. Nachází se v lokalitě s vysokým potenciálem růstu, což z ní činí skutečně zajímavou investiční část našeho portfolia.

Jen pár minut pěší chůze z centra Brna na ulici Vranovská renovujeme starý čtyřpodlažní pavlačový bytový dům a měníme ho na moderní městské bydlení. Spolu s renovací stávajících pater budeme další dvě patra nastavovat. V této nástavbě najdete vzdušné a prostorné byty s výhledem do širokého okolí.

Po dokončení budova nabídne až 34 bytových jednotek. V prodeji jsou poslední 4 větší bytové jednotky a jeden menší komerční prostor.

V současné době pokračujeme ve výstavbě. Provádějí se práce na nižších patrech, konkrétně osazování oken, úpravy fasády a kontaktní zateplovací systém spolu s vnitřními instalacemi.

Lokalita, ve které se náš developerský projekt nachází, je strategickou hranicí mezi městským ruchem a klidnější čtvrtí Černá pole. Právě díky tomu je koupě bytu v tomto projektu jedinečnou investicí, která se bude s rozvojem města i postupnou revitalizací čtvrti nadále zhodnocovat.

Jak projekt vidí naši kolegové, kteří se přímo podílejí na jeho realizaci?

„Residence Auerswaldova reflektuje trend rozvoje širšího centra Brna a vytváří tak skvělou investiční příležitost. Nespornou výhodou je i krátká vzdálenost do centra Brna. Byty budou vhodné k pronájmu pro mladé lidi či studenty, kteří si rádi do města vyrazí za zábavou,” popisuje projekt Lenka Kjučukovová, obchodní ředitelka YD Real Estate.

„Residence Auerswaldova je příležitostí jak po investiční stránce, tak i pro začínající rodiny, které by rády bydlely ve vlastním. Nemovitost je od centra Brna vzdálena jen pár minut pěší chůze. Právě díky své poloze projekt nabízí vyžití v centru Brna i potřebný klid a pohodlí moderního domova,” doplňuje Martin Jelínek, junior projekt manažer YD Real Estate.

/ AKTUÁLNĚ POKRAČUJEME VE VÝSTAVBĚ /

Poznejte i další z našich projektů, všechny na jednom místě v naší aktualizované brožuře Naše projekty.

Chcete vědět novinky jako první?