Domy pod Pálavou: získejte poslední byt 3+kk v srdci jižní Moravy

Využijte exkluzivní prodej přímo od developera. Nabízíme poslední byt v našem residenčním projektu Domy pod Pálavou, který se nachází v malebné vinařské obci Klentnice hned pod Pálavskými vrchy.

Luxusní a prostorný byt 3+kk o výměře 91 m² s dalšími 9 m² střešní terasy a podílem na udržované zahradě vás ihned ohromí. Nemovitost se nachází v prvním patře rodinného domu a nabízí dostatek prostoru i soukromí včetně nadstandardního vybavení a podlah na míru z pravého dřeva.

Skvělým benefitem jsou dvě samostatné ložnice, designová kuchyňská linka i architektonický a zajímavý prvek v podobě vyvýšeného podia se vstupem na terasu, která je dokonalým místem pro váš odpočinek i posezení s přáteli.

Další výhodou je energetická úspornost těchto staveb, které splňují energetickou třídu PENB B.

Nabízené domy jsou plně a nadstandardně vybaveny, uzpůsobené s ohledem na vaše pohodlí a životní styl. Součástí každého domu je také zázemí udržované zahrady, které nabízí různé možnosti využití.

Mimořádně atraktivní lokalita vám nevíc nabízí nepřeberné možnosti pro odpočinek i aktivní trávení volného času.

Pokud hledáte moderní bydlení v blízkosti přírody, které splní veškerá vaše očekávání, pak neváhejte a podívejte se na detail posledního z našich apartmánů v projektu Domy pod Pálavou.

Chcete vědět novinky jako první?