Domy pod Pálavou: polovina bytů je již v rezervaci

Využijte jedinečnou příležitost a získejte rezidenční nemovitost v lukrativní oblasti jižní Moravy. Nabízíme poslední 2 byty o dispozicích 2kk, 3kk a 2 ateliéry 1kk.

Moderní dřevostavby byly zkolaudovány v červnu roku 2021. Poté si získaly přízeň i těch nejnáročnějších hostů a NAPROSTO VÝJIMEČNÉ hodnocení 9,6 na Booking.com. A teď mohou být i vašim domovem.

Dva rodinné domy v klidné části obce Klentnice nabízí vždy 3 bytové jednotky a jeden ateliér s dechberoucím výhledem na proslulé pálavské vrchy. Exteriér kombinuje sedlové a rovné střechy porostlé zelení, které dokonale kopírují ráz okolní krajiny.

Nadčasový interiér vznikl kombinací komfortních kousků s vybranými designovými prvky pro maximální komfort i zážitek z celého místa.

V bytech najdete nové kuchyňské linky s kvalitními vestavěnými spotřebiči, či postele a podlahy na míru z kvalitního dubového dřeva.

K domům náleží nádherné zázemí udržované zahrady, přístavek na kola a využívat lze i parkovací stání přímo před domy. Skvělým benefitem je také klimatizace a venkovní žaluzie, které vám zajistí příjemný komfort i v teplých letních měsících.

Další výhodou je energetická úspornost těchto staveb, které splňují energetickou třídu PENB B.

Poznejte mimořádně atraktivní a vyhledávanou lokalitu pod Pálavou a prohlédněte si aktuální nabídku, nebo nás kontaktujte pro více informací:

Mgr. Monika Komínková

Property consultant YD Real Estate

monika.kominkova@ydre.cz

 

Chcete vědět novinky jako první?