Domy pod Pálavou: Místo, které potěší všechny smysly

Domy pod Pálavou jsou jedinečným projektem, který má za sebou šest měsíců provozu. Čím je projekt výjimečný a proč si lidé tyto apartmány zamilovali? Ale i naopak: kde je potenciál pro zlepšení? Na otázky nám odpověděla Zdeňka Rawi, provozní Domů pod Pálavou.

Za pouhé čtyři měsíce jsme získali výjimečné recenze na rezervním portálu Booking. Co myslíte, že jsou hlavní důvody?

Apartmány samy o sobě a jejich koncept: nadstandardní a moderní zařízení a kompletní vybavení, jednoduchý a funkční styl, prostornost, kterou ocenily hlavně rodiny a větší skupiny hostů. Lidé oceňují především tu „službu navíc“, kterou se jim snažíme dát, ať už v podobě provozní, která je pro ně stále k dispozici, nebo třeba možnosti si pobyt prodloužit, tedy odjet později, nebo naopak zkrátit a odjet dříve. Nemáme pevně stanovený check-in ani check-out, takže ho můžeme hostům přizpůsobit podle jejich potřeb či aktuální situace, pokud přijedou například v noci nebo chtějí odjet až večer.

Svěřili se vám hosté, proč se vydali právě do našich apartmánů a co sem jim u nás líbilo nejvíce?

Hosty k nám lákaly především přitažlivé a odpovídající fotky, dobrá reklama a později pozitivní recenze. Chtěli si vyzkoušet komfortní zařízení a samozřejmě je lákala i oblast Pálavy sama o sobě. Většinou vždy dodali, že realita neodpovídá fotkám. Prý je to na živo mnohem lepší. Vždy byli uchváceni okolní krajinou a výhledem z našich apartmánů.

Několikrát se také stalo, že se hosté nejdříve ubytovali někde v okolí, ale nebyli spokojeni, a tak si našli nás a tady už spokojeně zůstali. Velkým plusem je zařízení a kvalitní materiály celého interiéru od podlahy přes kuchyň až po skříně na míru.

Hosté v recenzích uvádějí, že se rádi vrátí. Opravdu se opakovaně vracejí nebo již třeba rovnou rezervují další termíny?

Jak samy recenze napovídají, většina hostů je v našich apartmánech opravdu spokojena a mile překvapena. Standard ubytování vždy odpovídá či převyšuje jejich představy. A ano, stává se, že si hosté už při pobytu zjišťují další volný termín nebo rovnou zůstanou déle.

Jací lidé navštěvují Domy pod Pálavou?

Táhne to sem různé i různě zaměřené skupiny lidí. Někteří chtějí relaxovat a vyčistit si hlavu v přírodě a klidném prostředí, jiní se těší na aktivní odpočinek díky široké nabídce možností v okolí. Například se stává, že tatínek si v apartmánu zřídí home office, zatímco maminka s dětmi zamíří do aquaparku. Ve výsledku jsou tak všichni spokojeni.

Jakou zpětnou vazbu dostáváte od hostů vy osobně?

Na prvním místě je skvělá lokace – je to všude kousek, z apartmánů je nádherný výhled a k dispozici je i parkování přímo u apartmánů.

V čem vidíte potenciál pro zlepšení?

Lidem tu chybí vlastní wellness – sauna, vířivka. Ale jak už jsem říkala, přestože u nás tuto službu zatím nenajdou, i tak se lidé z jiných ubytovacích zařízení přesouvali k nám. Našli tady větší komfort a byli nadšeni. V několika případech si pak pobyt i prodloužili.

Jaká místa a zážitky jsou pro hosty nejvíce atraktivní?

Určitě nedaleký aquapark, zámek Lednice a přilehlý areál, ale i památky v okolí. Dále poté Mikulov, který se nachází pouhé čtyři kilometry od apartmánů, nebo Pavlov.

Je z vašeho pohledu něco, v čem Domy pod Pálavou zaostávají?

Jiné apartmány nebo ubytovací zařízení mají přímo vlastní restauraci, vinárnu nebo podobnou službu. Naštěstí jen pár minut od nás jsou skvělé restaurace či vinné sklepy s lokálními specialitami.

Poznejte Domy pod Pálavou sami a zjistěte, proč si toto místo v srdci jižní Moravy získalo tolik pozitivních hodnocení: https://domypodpalavou.cz/

Chcete vědět novinky jako první?