Výstavba apartmánových domů v srdci Pálavy

Pálava je bezesporu jednou z nejvíce navštěvovaných oblastí jižní Moravy. Nejen přírodní krásy, poznávací turistika či delikátní víno sem ročně lákají desítky tisíc návštěvníků. A právě turistický rozmach oblasti a vysoká poptávka po ubytovacích kapacitách nás přesvědčila, že projekt Domy pod Pálavou dává smysl.

V obci Klentnice právě dokončujeme výstavbu dvou domů s celkem sedmi apartmánovými jednotkami. Jednotlivé apartmány se liší velikostí i ubytovací kapacitou – ať již jako útulné ubytování pro romantický víkend ve dvou nebo pohodové prostředí, kde strávit čas s rodinou či přáteli. Na venkovních terasách si mohou naši hosté užít dechberoucí západy slunce, vychutnat čerstvě ugrilovanou večeři, a také to nejlepší víno z této oblasti.

Umístění v klidné části obce nabízí krásné procházky s výhledem na celou Pálavu. I vy si již brzy budete moci užít krásnou dovolenou v luxusních apartmánech přímo v srdci Pálavy.

Předpokládáme, že domy budou dokončeny do konce roku 2020. Aktuální stav můžete sledovat také na webových stránkách www.domypodpalavou.cz. Pro detailní informace nás kontaktujte na info@domypodpalavou.cz

Chcete vědět novinky jako první?