Vše rezervováno: RZM úspěšně ukončuje prodej

Ze 14 rodinných domů je 9 prodaných a na 5 jsou podepsány rezervační smlouvy. Výstavba pokračuje podle plánu a čtvrť přivítá své nové obyvatele na jaře 2022.

Jen 25 minut jízdy autem od Brna vyrůstá náš projekt Residence Zahradní město. Spojení soukromí, mimořádného výhledu a blízkosti přírody zaujalo hlavně mladé rodiny s dětmi, pro něž se RZM zanedlouho stane YDeálním domovem.

Díky čemu je tento projekt tak úspěšný? Přečtěte si rozhovor s Lenkou Kjučukovovou, obchodní ředitelkou YD Real Estate, která společně s Monikou Komínkovou (property consultant), stojí za úspěchem prodeje.

/ NOVÝ STYL BYDLENÍ, NOVÉ MOŽNOSTI ŽITÍ

Právě to charakterizuje domy za ceny bytů na okraji Bučovic. Ty nabízejí městské bydlení, které si přivlastnilo všechny výhody venkova, jako je vlastní zahrádka, nekonečný klid a příroda na dosah, s čímž je úzce spjat i lepší vzduch. Skvělá lokalita se pyšní výbornou dostupností nejen do metropole Moravy, ale také do centra Bučovic, kde najdete obchody, školy a školky i multifunkční sportoviště.

/ VILABYTY BUČOVICE: NÁŠ DALŠÍ PROJEKT STVOŘENÝ PRO LIDI

Jsme moc rádi, že Residence Zahradní město již má své budoucí obyvatele, a nyní můžeme prozradit, že má i svého nástupce. V blízké době totiž spouštíme náš další projekt Vilabyty. Čtrnáct bytů v Bučovicích nabídne obdobné možnosti bydlení s maximálním důrazem na komfort.

Zahájení předprodeje plánujeme na září tohoto roku. Zjistěte více o možnostech investování do našich vilabytů už dnes na e-mailu info@ydc.cz.

Chcete vědět novinky jako první?