Residence Zahradní město: Hrubá stavba dokončena

Prohlédněte si hrubou stavbu nové čtvrtě nedaleko Brna.

Náš projekt Residence Zahradní město Bučovice, jehož součástí bude 14 moderních rodinných domů, pokračuje podle plánu. Aktuální stav již teď odráží jeho budoucí podobu.

Do konce roku 2020 jsme si dali za cíl dokončit poslední betonáže a zfinalizovat hrubou stavbu. Oba tyto důležité milníky stavby jsme úspěšně překonali a nyní by se hrubá stavba tak přibližně ke konci prosince 2021 měla proměnit v YDeální domov pro mladé rodiny, které hledají vyšší standard bydlení.

Projekt Residence Zahradní město Bučovice je navržen v moderním a nadčasovém stylu s nadstandardním vybavením pro maximální komfort rodinného bydlení. Jeho předností jsou zcela vzdušné zahrady s výhledem do přírody a dostatkem soukromí pro všechny budoucí obyvatele.

Residence Zahradní město Bučovice nejsou jen o neokázalé architektuře a okolí. Při návrhu jsme dbali také na trvale udržitelný život, k němuž bezpodmínečně patří život v příjemné komunitě. S pomocí odborníků jsme celou čtvrt naprojektovali tak, aby svým obyvatelům poskytla možnosti setkávání se sousedy v prostředí příjemné zeleně.

Umístění v obci Bučovice jsme pečlivě zvolili dle náročných kritérií budoucích majitelů nemovitostí.

Atraktivní lokalita poskytuje bohatou občanskou vybavenost. Nabízí pět mateřských škol, dvě základní školy, základní uměleckou školu, obchodní akademii a gymnázium. Volný čas lze aktivně trávit ve sportovním areálu s fotbalovým hřištěm a tenisovými kurty. Výborné dopravní spojení obce umožní dorazit během pár minut do centra Brna, zároveň však Bučovice nabízejí množství míst stvořených pro poklidné trávení volného času v přírodě.

Předprodej domů Residence Zahradní město již probíhá. V případě zájmu nás kdykoliv kontaktujte telefonicky na čísle +420 734 709 536 nebo přes e-mail na info@ydre.cz.

Chcete vědět novinky jako první?