Residence Auerswaldova vrací život do širšího centra

Residence Auerswaldova nabízí mimořádný potenciál, reflektuje trend rozvoje širšího centra Brna a vytváří skvělou investiční příležitost v oblasti investic do nemovitostí.

Získali jsme stavební povolení a oficiálně zahájili první etapu renovace Residence Auerswaldova. Širší centrum metropole jižní Moravy tak nyní ožívá našimi stavebními pracemi, z nichž brzy vzejde zhmotnění představy o dokonalém městském bydlení.

Náš nový YDeální projekt vytvoří domov pro ty, kdo žijí Brnem, a také skvělou investiční příležitost pro ty, kteří hledají nemovitost s mimořádným potenciálem.

/ SKUTEČNĚ YDEÁLNÍ INVESTICE

Celý bytový dům projde od základů kompletní renovací a v druhé etapě přidá nadstavba dvě další patra. Vznikne tak 1 komerční prostor a 33 bytových jednotek, které naplní veškerá očekávání od městského bydlení.

/ LOKALITA, KTERÁ OŽÍVÁ

Zájem o projekt potvrdil jeho potenciál. I bez aktivního prodeje či marketingové komunikace je již 30 % bytů rezervovaných. Celkovou renovaci této čtvrti je možné pozorovat již teď na přilehlých ulicích, kde probíhá rekonstrukce hned několika nemovitostí.

/ BYDLENÍ PRO TY, KDO ŽIJÍ

Byty lze označit za startovací. Jednotky jsou velikostí i dispozicí přizpůsobeny pro pravé městské bydlení s praktickým řešením celého prostoru. V pěší dostupnosti se nachází centrum města Brna, které nabízí kulturní i společenské vyžití přímo v ulicích, v divadlech, galeriích nebo v blízkých parcích.

Poznejte náš projekt blíže na www.residenceA1.cz.

Chcete vědět novinky jako první?