Na Poříčí 17: historická budova v centru Prahy nabízí exkluzivní komerční využití

Kromě akvizic komerčních budov či rezidenčních projektů se věnujeme také nákupu zavedených nemovitostí v atraktivních lokalitách. Jednou z nich je naše vlajková loď – exkluzivní komerční budova v lukrativní oblasti Praha 1.
Historická budova v samotném centru Prahy na šesti podlažích nabízí více než 3 000 m2 celkové užitné plochy. Nyní je v domě pronajato takřka 100 % dostupných ploch. V současné době aktualizujeme nastavení procesů spojených se správou této nemovitosti pro větší efektivitu.
Najdeme zde luxusní designové kanceláře, ve kterých sídlí například společnost CZECHOSLOVAK GROUP, jedinečný koncept fitness klubu Jan Kareš fitness s.r.o., který nabízí nadstandardní služby a přístup, nebo unikátní službu 24SAFE, která jako vůbec první v Česku svým klientům přináší robotizované bezpečnostní schránky SafeStore Auto, které jsou nonstop k dispozici pro uložení cenností, dokumentů a dat.
/ Revitalizace objektu
 
V letech 2014 až 2015 proběhla kompletní přestavba suterénu a rekonstrukce 1. a 2. podlaží budovy. V rámci revitalizace objektu došlo mimo jiné také ke ztužení nosných konstrukcí, zesílení základů objektu a obnově čelní fasády.

Chcete vědět novinky jako první?