Domy pod Pálavou: Úžasné místo již nyní objevují desítky hostů

Před několika týdny jsme dokončili výstavbu apartmánových domů v českém „Toskánsku“. Na jižní Moravě v malebné obci Klentnice, která se nachází jen 4 kilometry od proslulého historického Mikulova, vyrostl náš nově spuštěný projekt – Domy pod Pálavou.

Těší nás váš obrovský zájem o ubytování v našich apartmánech i pozitivní ohlasy, které se k nám vracejí. Proto doufáme, že se Domy pod Pálavou stanou YDeálním místem pro váš odpočinek i načerpání nové energie.

/ CENTRUM CESTOVNÍHO RUCHU 

Mimořádně atraktivní a vyhledávaná lokalita pod Pálavou ročně přivítá tisíce návštěvníků nejen z České republiky, ale i celého světa.

/ INVESTICE, KTERÁ DÁVÁ SMYSL 

Domy se nacházejí v CHKO Pálava, která patří k nejlukrativnějším oblastem jižní Moravy. Poptávka po nemovitostech i pozemcích zde silně převyšuje nabídku, proto má tato investice obrovský potenciál i do budoucna. Našich 7 designových a nadstandardně vybavených apartmánů zde nabídne ubytování až pro 35+ lidí.

/ ZAŽIJTE TO

Našich 7 designových a nadstandardně vybavených apartmánů zde nabídne ubytování až pro 35 lidí. Vůně lokální kuchyně na každém rohu a zapadající slunce nad vinohrady společně tvoří místo pro YDeální světovou dovolenou v Česku.

Objevte více na domypodpalavou.cz.

Chcete vědět novinky jako první?