Domy pod Pálavou: Residenční nemovitost v srdci Pálavy nyní v prodeji

Získejte svůj vlastní kousek ráje na Pálavě a využijte možnosti prodeje přímo od developera. Exkluzivně nabízíme k prodeji 6 designových bytových jednotek a 2 ateliéry v našem jedinečném projektu Domy pod Pálavou, v malebné vinařské obci Klentnice.

Dva rodinné domy v okrajové a klidné části obce Klentnice nabízí vždy 3 bytové jednotky a jeden ateliér s výhledem na proslulé Pálavské vrchy.

Moderní exteriér dřevostaveb vás upoutá hned na první pohled. Domy jsou obklopené již vzrostlou a udržovanou zahradou. Kombinace sedlových a rovných střech porostlých zelení celý objekt vkusně zasazuje do okolní krajiny.

Nadčasový interiér vznikl kombinací komfortních kousků s vybranými designovými prvky tak, aby nabídnul neopakovatelnou atmosféru.

Výhodou je také plné a nadstandardní vybavení, které jsme nechali vytvořit na míru. K domům náleží zázemí zahrady s různými možnostmi využití.

Stavba je navíc energeticky úsporná a spadá do PENB B.

Skvělým benefitem je mimořádně atraktivní a vyhledávaná lokalita jižní Moravy, která nabízí nepřeberné možnosti odpočinku i aktivního trávení volného času.

Poznejte moderní bydlení v blízkosti přírody, které splní veškerá vaše očekávání a prohlédněte si aktuální nabídku apartmánů.

Chcete vědět novinky jako první?