Bydlení Tuklaty: získejte jeden z 27 stavebních pozemků na dosah centra Prahy

Poznejte svůj vysněný domov nadosah přírody i metropole. Nově nabízíme k prodeji 27 lukrativních stavebních pozemků určených k výstavbě rodinných domů v našem projektu Bydlení Tuklaty pouhých 30 minut z centra Prahy.

/ Vše v dosahu několika minut

Tuklaty nabízejí optimální vzdálenost od hlavního města. Centrum Prahy je skvěle dostupné vlakem, autobusem nebo autem, a to do pouhých 30 minut. Navíc je již schválena výstavba nové silnice první třídy 1/12, což zkrátí vaše cestování ještě více.

/ To nejlepší pro vás

Každý pozemek má již určené vjezdy a kompletní napojení na inženýrské sítě, což zaručuje bezproblémový start s výstavbou vašeho nového domova. Pozemky mají obdélníkový tvar s minimální šířkou 20 metrů a rozlohou od 801 do 959 m2, což vám poskytne dostatek prostoru pro vaše nápady.

/ Na budoucnosti nám záleží

Jsme zodpovědný investor, a proto jsme uzavřeli plánovací smlouvu s obcí Tuklaty. Tato smlouva nejenže přispívá k rozvoji infrastruktury v obci, ale také garantuje dokončení, převzetí a údržbu dopravní infrastruktury, což zajistí bezproblémový přístup k pozemkům pro budoucí vlastníky.

/ Zažívejte každý den něco nového

Máte rádi přírodu a aktivní životní styl? Tuklaty vám nabízejí neomezené možnosti pro nové zážitky a oblíbené aktivity. Pole, louky, remízky a Tuklatský potok jsou jen pár minut daleko, takže můžete každý den objevovat něco nového.

Nepropásněte tuto jedinečnou investiční příležitost a zjistěte více o projektu na našem webu bydlenituklaty.cz.

Chcete vědět novinky jako první?