Apartina: Vaše nikdy nekončící dovolená

Co kdyby existovalo místo, kde můžete zažívat prázdninovou pohodu každý den?

Seznamte se s Apartinou. Výjimečným místem, které vám nabízí doslova moře možností a hory zážitků. Poznejte život, ze kterého si nebudete chtít vzít nikdy volno.

Náš první zahraniční projekt na chorvatském pobřeží se nachází v malebné obci Rtina. Apartmánový dům s názvem Apartina je tak doslova poloostrovem pohody a klidu. Výjimečné místo podtrhuje dokonalý výhled na moře a nadstandardní provedení. A výjimečnost není v tomto případě jen líbivým marketingovým prodejním vyjádřením, nýbrž odůvodněným tvrzením. Právě zde totiž do životů lidí vstupuje svěží vítr bóra. Legendární chorvatský vítr s blahodárnými zdravotními účinky pro tělo i mysl se láme nad vršky parku Paklenica a proudí přímo k Apartině. Chorvatský projekt přináší skutečný luxus dnešní doby – klid. Ten člověka obestře hned po probuzení při pohledu z panoramatických oken do okolní krajiny. Neopustí ho ani při šálku dobré kávy na terase, celodenní pohodě u soukromého bazénu, ani u lokálních specialit a sklenky vína při západu slunce ve vlastní otevřené kuchyni na střeše domu.

Do Apartiny nemusíte jen autem, za méně než 1,5 hodiny doletíte do Zadaru letadlem z Prahy. Tento spoj je navíc k dispozici 5x týdně. Navštívit pak můžete nedaleký park Paklenica, Šibenik, Pag nebo Kornati.

Apartina nabízí designové apartmány 2+kk a 3+kk. Všechny apartmány se prodávají kompletně zařízené, včetně zakázkového nábytku, kuchyňské linky na míru a zařizovacích předmětů koupelen, ložnice i šatny. Apartina disponuje také sdílenými prostory, kterými jsou sauna, posilovna, vyhřívaný bazén, panoramatická terasa a parkovací stání s nabíjecí stanicí.

Apartina je skvostné prázdninové místo, kde nezakopáváte o turisty, ale užíváte si dokonalého přímořského života.

Chcete vědět novinky jako první?