8 rezervací měsíc po spuštění prodeje: RZM je projekt stvořený pro lidi

Lenka Kjučukovová, obchodní ředitelka YD Real Estate, má na starosti přípravu a celkové řízení našich developerských projektů. Mezi ně aktuálně patří i projekt Residence Zahradní město v Bučovicích, ve kterém se Lence Kjučukovové a Monice Komínkové, působící na pozici property consultant, podařilo v průběhu několika dní dosáhnout hranici 8 rezervací. S Lenkou jsme se pobavili o tom, proč je RZM YDeální místo pro život a co si myslí, že stojí za jeho úspěchem.

Jak byste definovala projekt Residence Zahradní město?

„Jde o moderní bydlení s maximálním využitím každého volného místa, jak na pozemku, tak v samotném domě.

Umístění domů na okraji obce a na kopci poskytuje soukromí, mimořádný výhled a možnost procházek v přírodě. Přesto jsou domy v dobré vzdálenosti od centra města, obchodů, školy či sportovního centra.”

Jaký typ lidí očekáváte, že osídlí tuto čtvrť?

„Domy jsou ideálním bydlením především pro mladé rodiny – ty nás také především kontaktují. Domy jsou v dostupné ceně za cenu bytu v Brně – výhodou oproti bytu je vlastní zahrada a zdravější vzduch, dobrá dostupnost a infrastruktura města Bučovice. Zajímavý je pro ně zcela jistě i vlastní parčík, kde si budou moci hrát jejich děti.”

Podle čeho hodnotíte, zda má projekt smysl a naopak, jaké faktory naznačují, že projekt nemá žádný potenciál?

„Za mě jde o to, aby byl projekt stvořen pro lidi, aby oslovil svou jedinečností a vyhovoval velikostí, kvalitou i cenou. Aby lidé danou nemovitost pořizovali s vědomím, že jim bude dlouho a kvalitně sloužit. Aby lidé do budoucna kvůli nedostatku peněz nemuseli dělat v bydlení kompromisy. Věřím, že Residence Zahradní město to všechno splní.”

Jak vidíte Residenci Zahradní město z pohledu budoucnosti, třeba za 10 let?

„Věřím, že tam budou lidé spokojení, že se daná lokalita se postupem času rozvine a nabídne skvělé možnosti pro život. ”

Změnila dnešní doba z vašeho pohledu chování klientů a jejich zájem o nemovitosti?

„Myslím si, že lidé stále více oceňují přírodu a život v ní. Díky dnešní situaci, je mnoho lidí, kteří mohou pracovat z domu a tedy uvítají, když jsou v pěkném prostředí – na terase či vlastní zahradě. Místo procházek v obchodních centrech nyní více ocení procházku či pobyt v přírodě. Nechtějí být izolovaní ve městech. Další změnou je obrovský nárůst cen nemovitostí a stále obtížnější dostupnost pro mladé rodiny – takže se nyní nebojí žít mimo velká města a za prací třeba i dojíždět.”

 

Přečtěte si více o našem projektu na www.domybucovice.cz nebo se zastavte osobně. Rádi vám Residenci Zahradní město představíme naživo. Osobní prohlídku si domluvíte na čísle +420 605 595 194.

Chcete vědět novinky jako první?